Blog wspiera Agencja Reklamowa eCreo.eu z Poznania. Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonujemy strony www.

3rd
LUTEGO

Hale Stalowe BibSystems

Posted by admin under Polecamy, Webdesign

BiB Systems Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją, dostawami oraz montażem (pod klucz) hal stalowych. Firma ta wykonuje zarówno hale systemowe, jak i projektowane indywidualnie. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu każdy obiekt jest indywidualnie analizowany. W zależności od potrzeb oraz wymagań inwestora uzgodnionych wspólnie z architektem,  konstruktorem i technologiem parametry konstrukcyjne dobierane są tak, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Zakres prac oferowany przez BiB Systems:
- Prace projektowe;
- Produkcja, dostawa i montaż konstrukcji stalowej;
- Dostawa i montaż obudowy ścian i dachu oraz wszelkie akcesoria montowane w obudowie (tj. świetliki, klapy dymowe, bramy, okna, drzwi i inne);
- Wykonanie robót ziemnych, fundamentowych i posadzkowych;
- Generalne wykonawstwo.

BiB Systems Sp. z o.o jest polską firmą specjalizującą się w bezpośredniej obsłudze małych i średnich inwestycji. Produkując do ok. 200 ton stali konstrukcyjnej miesięcznie wykonuje zarówno hale stalowe systemowe jak i projektowane indywidualnie. Jako przewodząca firma związana z biurem konstrukcyjnym pod przewodnictwem inż. Krzysztofa Przybyły oraz z jedną z podpoznańskich wytwórni stali. Duże doświadczenie pozwala firmie dokładnie dopasować projektowany obiekt do oczekiwań i potrzeb inwestora. Zrealizowane przez Bib Systems obiekty wyróżnia nowoczesność, optymalny kształt, które mają bezpośredni wpływ na ekonomikę, funkcjonalność oraz estetykę.

Zaczynając od doświadczonej kadry inżynierskiej, nowoczesnych wytwórni, sprawdzonych dostawców materiałów, na solidnych ekipach budowlanych kończąc,  BiB Systems realizuje obiekty spełniające wysokie wymagania co do jakości, a celem przyświecającym działaniom firmy na każdym etapie jest zadowolenie Klienta poprzez spełnienie jego wymagań oraz oczekiwań.

Budowa hal stalowych pod nadzorem BiB Systems to prace prowadzone przez doświadczonych w swojej branży specjalistów. Nowoczesne narzędzia, komputerowe wspomaganie projektowania pozwalają stworzyć projekty w krótkim czasie, zoptymalizować ilość wykorzystanej stali oraz dać gwarancję solidności.

Wszystkie materiały, z których tworzymy nasze hale, są zgodne z polskimi i europejskimi normami oraz posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie (atesty, aprobaty, itp.).

Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa eCreo specjalizująca się w stronach internetowych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.