Blog wspiera Agencja Reklamowa eCreo.eu z Poznania. Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonujemy strony www.

13th
CZERWCA

Howard Webb dyktuje niesłusznego karnego!!!!

Posted by mroszak under Ośla łączka

Po dobrym meczu polskiej reprezentacji w Wiedniu, Polska zremisowała nieszczęśliwie z Austria 1:1. Obie drużyny zagrały dobrze, choć bywało różnie pierwsze 20 minut przeważała reprezentacja Austrii, Polscy piłkarze mieli problem z zorganizowaniem dobrej akcji, później poszło lepiej w 30 minucie gola dla polskiej reprezentacji strzelił Roger Guerreiro i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie Polacy zaczęli grać lepiej niż w pierwszej połowie. Wszystko wskazywało na to, iż spotkanie zakończy się wynikiem 1:0 dla Polski. Jednak wszystko zniszczył Howard Webb, dyktując karnego w doliczonym czasie gry. UEFA wstawiła się za brytyjskim sędzią Howardem Webbem, ich zdaniem podjął on słuszną decyzję.